Nuştox û şaîr J. Îhsan Espar
Îhsan Espar, 1956 de Pîran de maya xo ra bîyo. Ey 1979 de, Dîyarbekir de Enstîtuyê Perwerdeyî qedênayo.
Kanada piştevaniya Kurdistanê dike
Kanada piştevaniya biryara gelê Kurdistanê ya derbarê serxwebûnê dike.
Kürdlerin Kudüs’ü Kerkük
Kürdistan, bayrağı, milleti ve toprağı ile birdir.
”Biz Allah’a Aidiz ve Şüphesiz O’na Döneceğiz”

"Biz Allah'a Aidiz ve Şüphesiz O'na Döneceğiz"

02 Aralık 2012 Pazar 12:57
Üstad Bediüzzaman'ın talebesi Mustafa Sungur'un vefatı üzerine bir mesaj yayımlayan Mustazaflar Cemiyeti Genel Başkanı Abdurrahman Cens, Sungur'un ailesine, Risale-i Nur camiasına ve İslam alemine taziyelerini sunarak, sabr-ı cemil dileğinde bulundu.

Mustazaflar Cemiyeti Genel Başkanı Abdurrahman Cens, Mustafa Sungur'un vefatı üzerinde yayımladığı taziye mesajında, "Üstadımız Bediüzzaman hazretlerinin muhterem bir talebesi olan Mustafa Sungur ağabeyimizin vefatını büyük bir teessürle öğrenmiş bulunuyoruz. Mustazaflar Cemiyeti olarak; ailesine, Risale-i Nur camiasına ve İslam alemine taziyelerimizi sunuyor ve sabr-ı cemil diliyoruz" dedi.

Mustafa Sungur'un, hayatını İman ve Kur'an hizmetine adadığını belirten Cens, "İman ve Kur'an hizmetine adanmış bir ömür ve İslam muhabbeti ile dolu bir gönülle Rabbine kavuşan Risale-i Nur hizmetkarı Mustafa Sungur ağabeyimize Allah'u Teala'dan rahmet ve mağfiret diliyoruz. Allah O'nun hizmetlerini kabul buyursun, kendisinden razı olsun, kabrini Nur bahçesine çevirsin ve Firdevs Cennetine yerleştirsin" ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Diğer Haberler