Hûmara 97. ya Newepelî Vejîya
Nuştoxanê na hûmare ra Keyaksar Ateş, Abdurehman Önen û Hebûn Stembar reya verên a ke kirdkî nusenê û Newepel de dest pêkenê.
Newepel de nuştoxê neweyî
Hûmara 96. ya Newepelî Vejîya. Nuştoxanê na hûmare ra Sedef Kandemir, Newal Nupel, Ferîd Îbrahîm Sevinç û Meral Güntaş reya verên a ke Newepel de dest bi nuştişê kirdkî kenê.
Wêjeya kirmanckî û  Seyda Melle Ehmedê Xasî
Nivîskar-lêkolîner Roşan Lezgîn, Ehmedê Xasî wek destpêka wêjeya kirmanckî bi nav kir û got ew him zanayekî olî him jî zanayekî felsefeyê bû û bi 4-5 zimanan dizanîbû.
CHP’de İkinci Kaset Skandalı

CHP'de İkinci Kaset Skandalı

09 Ağustos 2010 Pazartesi 17:19
CHP'de yeni bir kaset skandalı daha ortaya çıktı. İnternete düşen bazı görüntülerin CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'ye ait olduğu iddia edildi.

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın, Genel Başkanlıktan istifa etmesine neden olan görüntülerin ardından bu kez de Grup Başkanvekili seçilen CHP Trabzon Milletvekili Akif Hamzaçebi'ye ait olduğu iddia edilen yatak odası görüntüleri internete düştü.

Görüntüler ilk olarak yourfilelink.com adlı internet sitesinde yayınlandı. Bir süre sonra yayından kaldırılan görüntülerdeki kişilerin Akif Hamzaçebi ve S.K. isimli bir bayan olduğu iddia edildi.

Evli ve 1 çocuk babası olan Hamzaçebi'ye ait olduğu iddia edilen görüntülerin ardından CHP kanadından bir açıklama gelmedi.

Diğer Haberler