Nuştox û şaîr J. Îhsan Espar
Îhsan Espar, 1956 de Pîran de maya xo ra bîyo. Ey 1979 de, Dîyarbekir de Enstîtuyê Perwerdeyî qedênayo.
Kanada piştevaniya Kurdistanê dike
Kanada piştevaniya biryara gelê Kurdistanê ya derbarê serxwebûnê dike.
Kürdlerin Kudüs’ü Kerkük
Kürdistan, bayrağı, milleti ve toprağı ile birdir.
Diyarbakır’da Ortadoğu Ahşap İşleme Makineleri Fuarı

Diyarbakır'da Ortadoğu Ahşap İşleme Makineleri Fuarı

25 Mart 2012 Pazar 16:14
Diyarbakır'da 29 Mart-1 Nisan tarihleri arasında Ortadoğu Ahşap İşleme Makineleri Fuarı, Ortadoğu Mobilya Yan Sanayi Fuarı, Ortadoğu Üretim Makineleri Ve Yan Sanayiler Fuarı açılıyor.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım Anonim Şirketi tarafından, Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB), Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) desteği ile eşzamanlı olarak düzenlenen Ortadoğu Ahşap İşleme Makineleri Fuarı 2012, Ortadoğu Mobilya Yan Sanayi Fuarı 2012, Ortadoğu Üretim Makineleri ve Yan Sanayiler Fuarı 2012, 29 Mart - 1 Nisan 2012 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Özellikle Ortadoğu pazarına ahşap işleme makineleri, mobilya yan sanayi ve aksesuarları ile imalat makineleri, malzemeleri ve donanımları satmak isteyen, Türkiye'nin ve dünyanın en önemli markaları ile sektör profesyonellerinin bir araya geldiği önemli bir platform olacak.

Ahşap İşleme Makineleri, Mobilya Yan Sanayi ve Aksesuarlarında her geçen gün ortaya çıkan yeni teknoloji, makine ve malzemelerin kullanıcılar ile buluşmasını sağlayacak olan fuarlarda, yerli ürünlerle ithal ürünleri bir arada görme ve değerlendirme imkanı olacaktır. (Osman İçli-İLKHA)
 

Diğer Haberler