Barzanî dema referandûmê destnîşan kir
Serokwezîrê Herêma Kurdistanê Nêçîrvan Barzanî ragihand, ku dê di nav sala 2017ê de referandûma ji bo serxwebûna Başûrê Kurdistanê bê encamdan.
Hûmara 97. ya Newepelî Vejîya
Nuştoxanê na hûmare ra Keyaksar Ateş, Abdurehman Önen û Hebûn Stembar reya verên a ke kirdkî nusenê û Newepel de dest pêkenê.
Şîretê Bedîuzzeman Mela Seîdê Kurdî
Ey Milletê Kurd! Îttîfaq di qewet, îttîhad di heyat, birayey di se’adet, hukûmat di selamet est o.
Silvan Emniyet Müdürü Göreve Başladı

Silvan Emniyet Müdürü Göreve Başladı

21 Ağustos 2010 Cumartesi 14:29
Diyarbakır'ın Silvan ilçesine atanan Emniyet Müdürü Ahmet Kamalı, görevine başladı.
Kayapınar Emniyet Müdürlüğü'ndeki görevinden Silvan Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Ahmet Kamalı, "Silvanlı vatandaşlarla beraber çalışacağız" dedi. Emniyet Müdürlüğü'nde ilk kez makam koltuğuna oturan Kamalı, Silvan'a hizmet etmek için geldiğini ve bunun kendisi için şeref olduğunu belirtti. Kamalı, "Bu bölgeye yabancı değiliz. Silvan'a birlikte yepyeni hizmetler yapacağız. Vatandaşına hizmet etmek isteyenin yanında olacağız. Her vatandaşa istediği zaman, kapımız bütün vatandaşlarımıza açıktır. Vatandaşlar kendi sorunlarını, taleplerini bizlere birebir iletsinler. Biz her vatandaşımıza yakınız. Silvan'da kesinlikle olumsuzluklara meydan vermeyeceğiz. Güzelliklerin yaşanması için de çaba sarf edeceğiz. Her vatandaşımız ihtiyaçlarında bizleri arasınlar. Burada her zaman suçlularla mücadele edeceğiz. Her kim olursa olsun suç işleyenleri adaletin önüne çıkarmayı da biliyoruz, halk ile beraber halka hizmet etmek istiyoruz" diye konuştu.

Diğer Haberler