Barzanî dema referandûmê destnîşan kir
Serokwezîrê Herêma Kurdistanê Nêçîrvan Barzanî ragihand, ku dê di nav sala 2017ê de referandûma ji bo serxwebûna Başûrê Kurdistanê bê encamdan.
Hûmara 97. ya Newepelî Vejîya
Nuştoxanê na hûmare ra Keyaksar Ateş, Abdurehman Önen û Hebûn Stembar reya verên a ke kirdkî nusenê û Newepel de dest pêkenê.
Şîretê Bedîuzzeman Mela Seîdê Kurdî
Ey Milletê Kurd! Îttîfaq di qewet, îttîhad di heyat, birayey di se’adet, hukûmat di selamet est o.
Silvanlılardan Baydemir’e Plaket

Silvanlılardan Baydemir'e Plaket

04 Ağustos 2010 Çarşamba 18:14
Silvanlılar Derneği, Osman Baydemir'e, hemşerileri olan kanser hastası sanatçı Salih Dalgın'a gösterdiği duyarlılıktan ötürü şükran plaketi verdi.
Silvanlılar Derneği, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'e, hemşerileri olan kanser hastası sanatçı Salih Dalgın'a gösterdiği duyarlılıktan ötürü şükran plaketi verdi.

Silvanlılar Derneği kanser hastalığı ile mücadele eden arkadaşları ses sanatçısı Salih Dalgın için düzenledikleri bir geceye Başkan Baydemir'in de katıldığını hatırlatarak, Baydemir'e teşekkür ettiler. Baydemir de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kısa bir sohbetin ardından dernek üyeleri Baydemir'e şükran plaketlerini verdiler. Dernek üyeleri gecede çekilen fotoğrafları Baydemir'e vererek sürpriz yaptılar.

Diğer Haberler